| liviu29 a întrebat:

Imi spuneti si mie unde pot descarca gratuit Pokemon Omega Ruby and Alpha Sapphire? Va rog dati-mi niste site-uri serioase fara virusi sau altceva. Plz. happy

3 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

OR http://tinyurl.com/ljzknfz
AS http://tinyurl.com/nycxzsk

Sti ca sunt jocuri pentru 3DS nu? Iti trebuie un emulator si calculator bunicel sa le joci.

| liviu29 explică (pentru edit28):

Da stiu da nu pot sa fac nimic pe site-urile pe care mi le-ai trimis.

| MegaZero a răspuns:

Din pacate nu ai cum.
Ma rog, de fapt ai cum, dar toate sunt facaturi, pentru ca nu exista emulator de 3DS. Deci si daca cumva ai gasi jocul de downlodat, si ar fi real(dar sansele sunt aproape 0), tot nu ai avea ce face cu el, ca nu exista emulatoare fara 3DS(toate sunt falsuri si te pune sa dai teste si nu stiu ce).
Trebuie sa ti-l cumperi.

Si crede-ma, de cand a aparut XY, anul trecut, tot caut, si numa de facaturi dau. Daca ar exista, as stii eu.
Deci singura cale e sa ti le cumperi, cum am facut si eu.