| georgica955 a întrebat:

Imi va merge Skyrim sau Call Of Duty Black Ops (1) pe laptopu-l asta:

-2GB RAM
-Procesor Intel Dual Core 2gHz
-Placa Video ATI RADEON HD 3470 Graphics (256 mb)
?
Vreau un raspuns rapid.

Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Dar tu le poti juca pe amandoua, stai linistit laughing, problema e ca nu o sa iti mearga perfect.

4 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Da, dar sa nu ai asteptari mari, lasi pe rezolutie mai mica si detalii low, placa video lasa de dorit.

| georgica955 explică (pentru Vanqu1sh):

Am inteles ca la Laptop placa video isi ia din RAM ( nici eu nu prea inteleg) si imi apare ca am placa video de 1GB

| Vanqu1sh a răspuns (pentru georgica955):

Faptul ca isi ia din ram si etc este o porcarie, o chestie de marketing, in realitate nu schimba nimic ( maxim 10 % sa nu zica cineva ca exagerez ). Niciodata nu este important ca ai 1 GB sau 4 Gb, exista si placi video de 512 care sunt mai bunde decat alea de 1 gb si tot asa. Tu ai o placa video slaba pentru jocurile alea.

| georgica955 explică (pentru Vanqu1sh):

Si ce joc mi-ai recomanda dintre astea doua sau altele?

| Vanqu1sh a răspuns (pentru georgica955):

Dar tu le poti juca pe amandoua, stai linistit laughing, problema e ca nu o sa iti mearga perfect.