| georgica955 a întrebat:

Atunci cand vreau sa filmez un joc imi filmeaza cu mult lag indiferent de ce joc ar fi. Ce pot face sa nu mai fie lag?
Specificatiile PC-ului:
Placa Video:ATI Radeon HD 3470 Graphics
Procesor: Intel Dual Core (2gHz)
2 GB RAM

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Depinde si de programul cu care filmezi.A mai cautat cineva un program de filmat in jocuri aici pe TPU si poti gasi acolo programul, e ultimul de jos. E gratuit si versiune full. http://www.tpu.ro/......esktop-ul/

| georgica955 explică (pentru vioricavio):

Eu nu am nevoie de un program pentru filmat dekstop. Imi trebuie unul de jocuri

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Sa-ti iei un pc bun