| murloc a întrebat:

Imi ziceti si mie cerintele pentru GTAV? In vara imi iau un pc nou, si as vrea sa pot rula gta 5 medium sau high, fallout 4 si cs:go, probabil si world of warcraft. Bugetul e cam 2000-3000(sper) lei noi. Precizez ca ma intereseaza sa fie doar de gaming, nici nu o sa folosesc google pe el ( pentru internet pastrez telefonul), am prins deja fobie la virusi dupa ce am luat omiga de 3 ori.

1 răspuns:
| Daaniell a răspuns:

Iti trebuie o place video cel putin de 3 GB
la memorie, cam (la gta V parca iti trebuie 60 GB, si ce jocuri mai vrei tu, ......eu am unul cu 350 Gb, ti-as recomanda cam asa, procesor AMD(nVIDIA), sau Intel, dar unul mai performant
*****sa nu iti piratezi jocurile, o sa iei virusi cu TONA, chiar daca dupa aceeaia reinstalezi windowsul