| tonynegrui a întrebat:

Sal TPU imi puteti recomanda un laptop pana in 3000 de lei.Eu o sa-l folosesc mai mult la jocuri, la inregistrat cum majoc si editat video-uri (nu intrebati) la vizionat video-uri etc.
Ati putea sa-mi ziceti ceva laptop de genul acesta care sa ruleze jocurile care vin dishonored 2 hitman a new world of... fallout 4 si astea pe medium macar? sau high daca s-ar putea big grin?
dau funda

! daca gasiti secound de pe olx sau orice site ii bun doar sa il vad! big grin multumesc mult!~!

1 răspuns:
| TheAndi22 a răspuns:

Nu vei gasi laptop pana in 3000 de lei pe care sa mearga Fallout 4.
Iti recomand sa invenstesti cam 4000 lei intr-un calculator...merita mult mai mult!