| Mytza_6160 a întrebat:

in BMW m3 challenge se baga cumva benzina pentru-ca eu am mers cu masina si deja acul de la rezervorul cu benzina imi arata ca era la jumate iar eu cand am plecat cu ea era full deci intrebarea este se baga sau nu combustibil?

2 răspunsuri:
| newboy a răspuns:

Da se baga benzina oprestete unde este omul acela care iti da startul dupa ce faci o tura du-te la el si oprestete incet dar nu depasi si nu treci de el stai cu masina langa el dar nu trece linia de sosire, sti cum e la formula 1 cand ii se strica anvelopele ii le schimba acolo, e acolo e un om cu un panou in care scrie PIT STOP te opresti in dreapta lui si iti pune pauza in timp ce e pauza astapta 20-30 de secunde pana ce iti face plinu si gata dar nu te duce toata ziua dupa ce treci si tu 5 ture

| alessia_7452 a răspuns:

Da