| Alexandru_Ionut_1995_A5Jv a întrebat:

in GTA V cum fac sa scot banii din banca? ca sunt incepator si imi arata acolo : Cash : 7000 si bank : 7000 si cum fac sa setez o masina sa fie a mea? adica sa se spawneze odata cu mine..ca am o masina slaba care se spawneaza langa mine de fiecare daca cand intru intr-o sesiune

Răspuns Câştigător
| Adutu69 a răspuns:

Pe ce platforma te joci? Ca sa scoti banii din banca, intri pe telefon, pe internet, si dai la Maze Bank (o imagine cu rosu). Iar despre masina, daca vrei sa se spawneze alta masina, trebuie sa iti cumperi alta masina si sa fie ea ultimul vehicul personal folosit. Pentru ca in GTA V Online ultima masina folosita de tine, data viitoare cand te loghezi va fi spawnata respectiva masina.

| Alexandru_Ionut_1995_A5Jv explică (pentru Adutu69):

Pe xbox one

| Alexandru_Ionut_1995_A5Jv explică (pentru Adutu69):

Am găsit de unde sa ii scot banii dar cum ii scot?

| Adutu69 a răspuns (pentru Alexandru_Ionut_1995_A5Jv):

Dai pe withdraw.