| Dariuspopa a întrebat:

In legatura cu facebook-ul!
Cum imi pot pune doar prenumele pe facebook, de expemplu am numele : Adrian David, si sa fie doar,, Adi,, sau doar,, David,, ca am vazut asta la cateva persoane ca au doar un singur nume de exemplu,, Edii,,, cum pot face sa am si eu doar un singur nume happy!
Ajutati-ma!
Dau funda happy!

4 răspunsuri:
| AndreiFIFAPriceputu a răspuns:

Scrie Adi sau David la Nume si numai scrie la Prenume nimic!

| Dariuspopa explică (pentru AndreiFIFAPriceputu):

Tot imi cere si prenume.
Am scris David si zice :,, x Trebuie să alegi un prenume.,,

| AndreiFIFAPriceputu a răspuns (pentru Dariuspopa):

Scrie si Adi la prenume. Dar sa scrii la pagina ta de facebook doar David. Asa va aparea la straini. Alta metoda nu stiu!