| Dariuspopa a întrebat:

In legatura cu facebook-ul!

Cum imi pot pune doar prenumele pe facebook, de expemplu am numele : Adrian David, si sa fie doar,, Adi,, sau doar,, David,, ca am vazut asta la cateva persoane ca au doar un singur nume de exemplu,, Edii,,, cum pot face sa am si eu doar un singur nume happy!

Ajutati-ma!

Dau funda happy!

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

How do I change my name?
You can change your name or add an alternate name (ex: nickname or maiden name) to your account. To edit your name:

Review our name standards
Click in the upper-right corner of any Facebook page and select Settings
Look for the Name setting and click Edit to the far right
Type in your name and save your changes