| Byankaa66 a întrebat:

Funda! Cum reusesc alte persoane sa isi scrie pe facebook doar prenumele? De exemplu daca te numesti Diana sa ai simplu Diana fara numele de familie sau alt nume sau simplu Dia? Exact ceva setari sau cum se procedeaza ca eu nu reusesc?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Byankaa66 explică:

Foarte bine punctat Adrian Federer laughing laughing

| Florentina9210 a răspuns:

De ce ti-ai scrie doar prenumele? Numele, nu face si el parte din viata ta/buletin?

| AFR81 a răspuns (pentru Florentina9210):

Pai si atunci de ce nu-ti scrii si tu numele pe TPU si ai doar prenumele? laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru AFR81):

De smechera! laughing