| jokarul33 a întrebat:

inca o mica intrebare : daca vreau sa inregistrez un game play, in acelasi timp cu game play'u si inregistrarea, pot vedea pe alt monitor ce se inregistreaza de fapt?

Răspuns Câştigător
| Coke2015 a răspuns:

Daca ai doua monitoare, da! Adica, tragi programu cu care filmezi pe al doilea monitor...

| jokarul33 explică (pentru Coke2015):

Da, am descoperit asta in ziua cand am postat intrebarea! dar nu sunt multe programe care sa poata arata filmarea in decurs pe alt monitor! am inceput sa folosesc obs

1 răspuns: