| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Salut TPU! Întrebare pentru cei care joaca Dradon City pe facebook :cum fac Dragon Pure simplu și câteva combinatii care sa îmi dea Legendari.

Răspuns Câştigător
| Ionut115 a răspuns:

Puri ii poti obtine din combinatia Mirror Dragon +Wind Dragon (amandoi fiind legendari).Pe Mirror il obtii din combinatia Gummy dragon +armadilo Dragon.

1 răspuns:
| CatozAkuma a răspuns:

Nai cum sa-i combini trebuie sal cresti la lv maxim pe orice rasa... si o sa iti scrie Pure (element) Dragon.