| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarea mea este de unde pot downloada Metin2 United? Pentru ca linkul afisat descarca GamezUnited prin intermediul caruia trebuie sa instalez metin2 united. Problema este ca prima oara cand am instalat GAmezUnited, s-a deschis si amk dat Inbstall la metin2 united. Atunci s-a inchis programul si nu s-a mai intamplat nimic. A doua oara cand incercam sa deschid Gamez United, nu se mai deschidea. Am dezisntalat de mai multe ori si reinstalat dar tot nu merge. Deci daca aveti alte linkuri care sa functioneze sau daca aveti un installer lasati massu si va adaug eu. Merci anticipat!

2 răspunsuri:
| Palko_Csabi_1998 a răspuns (pentru yyyooyo):

Tu nu intelegi ca de aici am descarcat deja? si am descris problema?