| iliesbogdan a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoarea:
As putea rula Tom Clancy's Rainbow Six Siege cu urmatoarele specificatii, cat de cat, oricat de putin chiar si pe minimum: (stiu cs sunt cam slabe, dar ganditi-va putin inainte sa raspundeti; oricat de putin as fi multumit sa mearga)

Placa video NVIDIA de 512 MB
Procesor Intel Core i3-2330M CPU @ 2.20 GHz
RAM: 4 GB
Windows 10 pe 64 biti

De mentionat: Imi ruleaza Titanfall pe low fara probleme! Tineti cont si de asta! Veniti si cu argumente daca se poate, daca nu e bine si asa.Astept un raspuns cat mai repede!

Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda. Cred ca iti ruleaza. Am jucat si eu jocul, si nu cred ca cere prea mult. Adica sigur ar trebui sa iti mearga.
As putea sa iti sugerez si alte jocuri care mie mi s-au parut uimitoare si cred ca ar merge la tine.
Multa bafta.

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php

Nup, nici măcar setările minime nu le întrece :/.
Nu îți rulează nici pe low.

| iliesbogdan explică (pentru Gonrax):

Nu te poti increde in astea. Si la Titanfall imi arata ca nu imi ruleaza ssi, totusi, imi merge fara probleme.

| Gonrax a răspuns (pentru iliesbogdan):

Mă rog, știu că și câteodată pot fi greșite, căci și mie mi-au mers unele când erau sub.
Dar totuși specificațiile tale mi s-au părut prea mici față de cele necesare.
Mă rog, cel mai bine ar fi să-l incerci.

| iliesbogdan explică (pentru Gonrax):

Chestia ca nu e gratis si mi-e teama ca as arunca banii pe geam daca nu ar merge.