| Mihai_Bogdan_1990_q1TW a întrebat:

joc Clash of Clans si nu stiu cum sa primesc donati... Funda

Răspuns Câştigător
| Paul2711 a răspuns:

Salut. In primul rand, pentru a primi donatii trebuie sa ai unde sa le pui(Clan Castle) daca nu l'ai reparat, asta este primul pas pe care trebuie sa il faci. Dupa ce ai Clan Castle, trebuie sa te alaturi unui clan cu membrii activi. Dupa ce te'ai alaturat unui clan dai un clic pe clan castle si dai REQUEST. Atunci se va trimite o cerere vizibila celorlalti jucatori din clanul din care faci parte si ei iti vor dona.