| AdryaNN11 a întrebat:

Joc de 2 zile CS:GO si sunt curios de un lucru. Atunci cand am trecut de la rank 1 la rank 2 am primit un skin amarat pe o nova sad
si as vrea sa stiu daca primesc cate un skin de fiecare data cand trec un rank si daca toate skinurile for fi asa de amarate ca asta.
Si pe langa asta, la finalul meciurilor pot primii cutii si skinuri doar daca am jucat foarte bine si acel meci si am cel putin un MVP? sau e aleatoriu?
Mersi!

Răspuns Câştigător
| QuertyQuestions a răspuns:

Fiecare jucator primeste 1 drop sigur pe saptamana, cand faci rank up iti va da un drop, dar asta e doar 1 data pe saptamana, de obicei miercuri, dar poti vedea in joc sub rank-ul tau daca scrie: "Next: rank 3 + "Drop" sau ceva de genu. Cat despre finalul meciului, nu trebuie sa joci neaparat bine, iti poate da drop oricand, asta depinde cam de norocul tau, deci da e aleatoriu. Cat despre skinuri, tot norocul tau intervine, poti primi numai skinuri foarte urate, sau poti primi chiar si skinuri scumpe, am vazut unul care a primit la drop AWP-Medusa care e destul de scump.

| AdryaNN11 explică (pentru QuertyQuestions):

Ok, Mersi mult!
Și mai e ceva ce am uitat sa menționez în întrebare : cheile trebuie cumpărate neapărat? Sau pot fi primite ca și cutiile?

1 răspuns: