| aly a întrebat:

Joc metin2ro si am vrut sa iau acum o luna un hack fishbot,l-am luat dar nu l-am instalat si am intrat in metin si imi zicea ca am hack, l-asm sters si tot asa zicea, dupa cand aprindeam pc imi aparea o fereastra si dadeam ok si intram in metin si mergea.Acum nu mi-a mai aparut fereastra aia nu nu merge hacku l-am sters.Ce sa fac?

1 răspuns:
| GoodStyle a răspuns:

Ti se inchide metinu, nu? Am patit-o si eu am reinstalat windowsul si gata mere. imi dai funda, daca ti-am fost de folos?