| anonim_4396 a întrebat:

joc metin2steel si cand intru in zone aglomerate ma scoate si imi da o eraore in care scrie un rand de semnul intrebari...Ce solutii aveti? Nu este de la conexiunea de internet nici de la pc si nici antivirusu nu are legatura ca am incercat si fara antivirus.

2 răspunsuri:
| Andreas757 a răspuns:

Sunt prea multi si admini scoate jucatori. daca lasa juctori multi in acelasi loc atunci tu nu o sa mai poti sa intri in pentru ca nu te poti misca din loc

| bibiu15 a răspuns (pentru Andreas757):

Imi da eroare la client nu ma scoate ca si cum as da logout