| -=AleCS=- a întrebat:

ma puteti ajuta oare si pe mine?thinking care e problema... imi plac foarte mult jocurile online... in special shooter big grin imi place call of duty... dar care e problema... pe majoritatea serverelor nu pot intra... imi apare scris "Key Code in use. Please try reconnecting later."... ce sa ma fac? am schimbat key Cod-ul am intralat alta varianta de CoD dar tot asa... am call of duty 1, 2 si 4 modern warfare si pe toate apare chestia asta... va rog spuneti-mi... sau macar daca stiti un svr ca sa mearga? sunt altele care ma primesc dar... 1 din 100 straight face...

Răspuns Câştigător
| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Da... si mie imi place cod 2 happy... si stiu, acol exista un serv care merge intotdeauna daca nu e full! se numeste (Free bear- hacks on) ceva de genu.

si ca sa iti mearga alealalte, trebuie sa cumperi cd original pentru joc si merge... mai ai vreo nelamurire? big grin