| Katsu a întrebat:

Daca se pricepe cineva la Call of duty 4, ma poate ajuta si pe mine?

Problema e ca, am instalat jocul dar cand vreau sa ma conectez la orice server imi spune sa astept dupa care "key code in use. please try reconetcting later". Cum pot sa rezolv problema asta?
Apropo, daca e sa iau de undeva vreun key, va rog frumos sa-mi explicati ce si cum sa fac cu el. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Downloadeaza programul xFire. Daca nu merge, inseamna ca trebuie sa cumperi jocul