| Эбботт_Циммерман_1994 a întrebat:

La Facebook (Android) mi-a dispărut bara de search (căutare). Ar putea fi de la setări? Dacă da, de unde aş putea să o readaug?

*am reinstalat şi aplicația, degeaba*

3 răspunsuri:
| Figaro69 a răspuns:

Ce telefon detii? Si ce versiune a Facebook-ului ai?

| Эбботт_Циммерман_1994 explică (pentru Figaro69):

Am o tabletă (Samsung Galaxy Tab S) şi am ultima versiune a Facebook-ului.

| Figaro69 a răspuns (pentru Эбботт_Циммерман_1994):

Cred ca este o problema la instalare. Incearca sa dezinstalezi Facebook-ul dand si un clear data si clear cache. Asemenea si la Play Store Clear data si Clear Cache. Instaleaza apoi Facebook-ul si vezi daca a functionat.