| YoMama a întrebat:

Nu găsesc unele jocuri in app drawer (sau in bara de căutare), dar când intru la setări (manage apps) îmi apare aplicația/jocurile instalate+ și pe magazin play. Cum aș putea readuce aplicațiile la search bar? (Model: Xiaomi Redmi Note 10 Pro)

2 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Problemele cu sistemul pot cauza ca unele aplicații să nu fie afișate în bara de căutare sau în App Drawer. În acest caz, poți încerca să resetați telefonul la setările din fabrică sau să faci o actualizare de sistem.

Sau mai poti verifica daca nu sunt setate la ascunse.

Răspuns utilizator avertizat