| apetrei1234 a întrebat:

La gta 5 poti sa distrugi case, blocuri in afara misiunilor vreau sa stiu ca in vara imi iau ps3 si vreau sa stiu daca poti sa distrugi clodiri, blocuri etc masini si alte vechicule stiu ca poti sa le distrugi dar vreau sa stiu daca acum se poate sa distrugi si cladiri mai vreau sa stiu ceva acum oameni daca ii omori mai dispar ca in celelalte gtauri ca vine salvarea si ii vindeca daca nu vine ei dispareau vreai sa stiu daca si in acest gta e tot la fel ca dispar scuze pentru gramatica mea dau funda.

2 răspunsuri:
| Lapusan_Leni_1996 a răspuns:

Din cate stiu eu cladirile nu le poti distruge doar masinile iar daca omori un om vine ambulanta dupa el. Oricum gta 5 este un joc foarte bun, nu se compara cu alte gta-uri.
Sper ca te-am ajutat happy Funda?