| erabianleonard a întrebat:

La jocul nfs world cand castig o cursa cei care jucati stiti ca primiti bani sau accesorii.....cum fac sa activez acele accesorii deexemplu am primit un motor cand am castigat o cursa si nu stiu cum sa pun. Funda! Multumesc

3 răspunsuri:
| alexatv a răspuns:

Deci cand castigi un obiect pentru masina un motor etc. intri in safehouse (in casa) si apoi dai la personalizare iar dupa perfom shp dar nu cumperi nimic este o sageata in partea de sus in stanga dai pe ea si iti apare iinventar e acolo ai toate piesele care leai castigat sper ca ti-am fost de ajutor

| alinlesca a răspuns:

Pai dai la customization iar dupa la performance shop si iei piesa si mai inkolo iti dai seama singur

| Canea_Ionut_1924 a răspuns:

Bai e buna intrebarea ca si eu caut un raspuns la ea...happyhappy