| gaaraofsand1234 a întrebat:

la misiunea de cal armat (metin2). Eu imi fac grupa si sunt liderul si cu mine sunt inca 3 si noi suntem la distanta mare unu de altu si cineva dintr-e ei omoara un arcas scorpion mie imi da ca am omorat eu adica am 100 de omorat eu sunt intr-un colt ei in altu ei omoara un arcas imi da 99 ca am omorat funda

1 răspuns:
| StereaCosmin a răspuns:

Salut!
Nu se pune daca omoara ei.
Se pun arcasii numai daca omori tu.
Dar, Tu poti omora arcasii din grupe si ei sa omoare restul, iar tu sa mergi sa cauti altii.
Sper ca te-am ajutat. Bafta cu armatul.