| anonim_4396 a întrebat:

Joc Metin2 pe serverul Virgo si in cateva zile o sa fac lv10 la cal.Cum sa termin misiunea pentru armat? Mi-e greu chiar daca au scos timpul pentru ca nu ma pot da jos de pe cal in timpul misiunii.Cum ii bat?
Ma ajuta cineva facand grupa cu mine sa ii bata el?

Răspuns Câştigător
| noneeeee a răspuns:

Dupa ce ai facut lvl 10 la cal te duci la grajdar sa iti dea misiunea cu 100 arcasi din desert.Ai voie sa te dai jos de pe cal in timp ce faci misiunea pentru calul armat ca sa bati.(nu se intampla nimic)Bafta

| Abecedare a răspuns (pentru noneeeee):

Vai! Chiar?! Mersi foarte mult! Funda tie, prietene!

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Bună. Cel mai simplu este să faci grupă cu maximul de playeri care intră în grupă, iar când aceştia sunt în deşert, tu porneşti misiunea şi stai la grăjdar acolo, nu pleci. Iar când ei au terminat de omorât, tu îţi iei calul. happy Grupa trebuie făcută de tine.