| gaaraofsand123 a întrebat:

la misiunea de cal armat (metin2). Eu imi fac grupa si sunt liderul si cu mine sunt inca 3 si noi suntem la distanta mare unu de altu si cineva dintr-e ei omoara un arcas scorpion mie imi da ca am omorat eu adica am 100 de omorat eu sunt intr-un colt ei in altu ei omoara un arcas imi da 99 ca am omorat sau trebuie sa fim aproape uni de alti funda

1 răspuns:
| andreigroza19 a răspuns:

Deci.tu esti la grajdar si faci grupa.sunteti toti.tu esti liderul.cand ei ajung in oaza, tu pornesti misiunea.si chiar daca esti in map1 sau 2 daca ei omoara ti se pun pentru misiune.nu trebuie sa fi aproape.doar sa pornesti misiunea cand ei sunt in oaza ca sa iti ajunga timpul. apoi poti merge si tu.pana ajungi probabil ca mai ai doar jumate de omorat.deci daca esti liderul poti sa stai departe de ei si sa faci misiunea daca ei omoara.dar sa pornesti misiunea doar cand ajung ei la arcasi(in oaza ma gandesc ca)sa ai destul timpwinking