| DennisDMR a întrebat:

La nfs world ce masina ati zice ca e mai buna dintrebig grinodge Viper,Lamborghini Gallardo Spyder, Porsche Panarema Turbo?
P.S.:sunt foarte indecis si nu stiu ce sa imi iau asa ca v-am intrebat pe voi.

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Un McLaren F1

| DennisDMR explică (pentru Arthur):

Bine...Nu vreau sa insult deoarece incalc regulamentul TPU dar cat de asa poti sa fi ca sa vezi ca eu nu am scris Mclaren F1 si apropo eu nu cer cu boost!

| Arthur a răspuns (pentru DennisDMR):

Băi pişpirică regulament. Bună seara! Cine naiba a şi crezut că te informezi să-ţi cumperi o maşină de lux pe TPU!
Eşti tare dar trezeşte-te!
Mie îmi explici de regulament pufuleţ? Du-te şi dă-ţi cu apă rece pe ochi! Mai ai mult de săpat ca să ajungi să spui ce ai spus!

| DennisDMR explică (pentru Arthur):

Bai idi tu nu stii sa citesi?
Eu am zis
DOAR masini care se pot lua cu cash din joc si ca sa stii nimeni nu ma insulta ca poate iţi sparg contul piscoţel.

| Arthur a răspuns (pentru DennisDMR):

Si eu moaca. A fost o glumă pe care doar cei cu puţin simţ al umorului şi un pic de creier o mai pot percepe.
Aşa că ai grijă cum te mişti pişpirică! Cred că nu ne-am tras de brăcinari împreună. Ar trebui să te înveţe cineva ce înseamnă cuvântul Respect, jocurile alea nu o să te înveţe vreodată aşa ceva.

| Eus3b1u995 a răspuns:

Dodge Viper, dezvolta o putere extraordinara si cand ai toate piesele ''perfecte'' o poti duce pe culmile vitezei atingand si chiar 400km/h.

| DennisDMR explică (pentru Eus3b1u995):

Perfecte adica cum adica cu 4 stele sau 3 stele ca eu va intreb care e mai puternica cu pese de o stea.

| DennisDMR explică (pentru DennisDMR):

Piese*