| FanMovie a întrebat:

La PC nu mai imi merge sa dau Paste decat la Skype sau Mess, pe site-uri pot sa dau Copy (sau pe orice altceva), dar Paste nu... ca mi se blocheaza si trebuie sa inchid site-ulcrying. Imi poate spune cineva ce pot face sa pot da si Paste?
Stiu cum: Clik Dreapta si la Paste... nu asta ci sa mearga Past-ul!
Nu mai imi merge de vreo 2-3 saptamani si a inceput sa ma enerveze chiar foarte tare!cryingcryingcrying
Plz, help mesad

fundita...big grin happy sad happy sad

Răspuns Câştigător
| Windswept a răspuns:

Poate ai lagg.incearca si tu ctrl+c, ctrl+v in loc de copy si paste.

2 răspunsuri:
| RaZ4Ing a răspuns:

Ia incearca sa apesi CTRL + V in loc de Paste... adica tii apasat pe CTRL si apesi tasta V undeva! BFT

| omuleatza a răspuns:

Incearca sa copiezi cu control copy si sa dai paste cu control paste, adica copy cu ctrl+c si paste cu ctrl+v