| castravetele a întrebat:

Ma gandeam sa imi cumpar Battlefield 3 si inca strang bani asa ca ma uit pe fiecare site pentru un pret rezonabil. Am gasit site-ul Kinguin si am vazut un pret mai mic asa ca m-am uitat la metode de plata si am vazut paysafecard. M-am uitat pe site-ul celor de la paysafecard sa caut daca apara kinguin si nu am gasit. Asa ca vreau sa va intreb daca este posibila plata cu paysafecard pe Kinguin in Romania si daca da sa imi dati si un mic tutorial, ca sunt cam greu de cap happy. Apropo jocul costa 13 euro iar din cate stiu pe paysafecard iei coduri doar de 5, 10, 15 si 25 euro parca. Daca iau un cod de 15 euro primesc cei 2 euro inapoi?

Răspuns Câştigător
| 98Enigma a răspuns:

Am intrebat pe contul lor de YouTube si mi-au zis ca pot plati cu PaySafe. Apropo daca vrei sa iti iei Battlefield 3 iti sugerez sa iti cumperi Premium sau sa astepti Battlefield 4 care apare in octombrie...si da o sa-ti ramana banii pe codul ala sau pin sau ce o fii...winking

| castravetele explică (pentru 98Enigma):

Ah da mai am o intrebare. Am mai folosit paysafecard si din cate imi amintesc trebuia sa selectezi pentru ce platforma vrei de exemplu selectezi acolo steam si iti da codul pentru steam... Daca asa e, ce ar trebui sa selectez pentru Kinguin?

2 răspunsuri:
| Cronen a răspuns:

Vand keyuri original/steam pentru:
Dead Space
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2 Maximum Edition
Medal of Honor
Mirror's Edge
Dead Space 3
Battlefield 3 Premium Edition
The Sims 3
The Sims 3 High End Loft Stuff
The Sims 3 Late Night