| JustAsking a întrebat:

Buna TPU.Caut un joc FPS...jocul incepea intr-o cladire, se auzea sirene de politie si politia striga "predate" in engelza totul era rosu(parca) si trebuia sa iesi din cladire, in al 2-lea nivel ajungeai la o biserica(cred) unde era un om care dadea cu matura in curte; cred ca si ningea.Jocul l-am jucat la un prieten mai demult si el nu mai stie cum se numea jocul. Funda daca nimeriti jocul...

3 răspunsuri:
| JustAsking explică:

Fps=first person shooter adica dela cu arma

| Lucifer_9785 a răspuns:

Frate sa fiu sincer joc FPS(frame per second) nu am auzi. dar ar putea fi F.E.A.R sau Farenheint stiu ca am jucat si eu un joc ceva de genu dar nu am ajuns la nivel 2 ca era demo.mai da detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am in ceput si eu o data ii naspa chiar nu mai stiu cum il cheama