| andreyrey619 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa-mi explice mai detaliat cum sa joc cu un prieten fifa 2010 pe pc? am un calc intr-o camera si altul in alta camera, nu stiu cum sa fac sa joc cu el, stiu doar ca dau la game modes - multiplayer si cam atat. pls funda

1 răspuns:
| sNukki a răspuns:

Game Modes->Multiplayer->Direct IP şi apoi trebuie sa introduci IP lui, iar el pe al tau... si unul dintre voi trebuie sa dea HOST iar celalat să dea CONNECTwinking

Sper că ţi-am fost de folos tongue