| bebe1000 a întrebat:

mai exista vreun multimesenger functionabil? sau vreun site? ceva?

4 răspunsuri:
| Claudyu11 a răspuns:

Salut,Yahoo Messenger este multimessenger si inca exista, depinde si de ce versiune ai totusi, pentru mai multe informatii, ma poti contacta pe skype la id-ul: sava_claudyu sau yahoo: cin3va_dragutz

| AleXAlExAnDrU03 a răspuns:

Uite aici un site de unde il poti descarca : http://download.rol.ro/yahoo-multi-messenger-11-37810.html
Funda?

| DarkWolf123 a răspuns:

Mutimessenger este inca functionabil dar nu neaparat trebuie descarcat
Daca ai messenger in calculator chestia cu multimessenger se poate face si din setarile calculatorului...