| serioux27 a întrebat:

Mi-am cumparat Fifa 14 din magazin si am o problema de instalare! Am bagat serial number-ul si cand dau download Imi spune ca Origina a incercat sa descarce Fifa 14 dar nu a reusit. Mergi inapoi si selecteaza "Da" cand windows-ul iti cere permisiunea sa il instalezi! Dar mie nu imi cere permisiunea si nu am unde sa selectez "da"

3 răspunsuri:
| Skullduggery a răspuns:

Exista un program numit Origin care este asemanator Steam-ului.
Ce trebuie tu sa faci este sa il iei de pe internet (este gratis), il instalezi si vei gasi o icoana care va zice,, Add a game,,.
Acolo va trebui sa serial key-ul jocului si de acolo se va instala direct in Origin.
Vei putea porni jocul direct de acolo si cred ca este mai avantajos deoarece te poti juca cu prietenii tai direct de pe Origin.

Sper ca te-am ajutat!

| serioux27 explică (pentru Skullduggery):

De unde sa il descarc? Dar totusi. De ce nu-l pot descarca direct de pe Origin?

| Skullduggery a răspuns (pentru serioux27):

Pe Origin, ca si pe Steam, jocurile se cumpara.Tu il ai deja cumparat, asa ca poti face ce ti-am zis mai devreme.
Poti downloada Origin de aici :https://www.origin.com/en-ie/store/-ANW.html