| Stefanescu_Mircea_1994 a întrebat:

Mi-am cumparat recent un Laptop HP Pavilion g6, procesor i5, 4gb ram, iar placa video este de la Intel HD 3000. Nu sunt multumit de placa video, si as dori sa aflu daca o pot schimba cu una de 1gb. Daca da, de unde as putea gasi o placa video compatibila cu laptopul meu?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Din pacate, nu. Trebuia sa te gindesti la asta inainte sa iei magaoaia, nu dupa. In alta ordine de idei, a trecut mult timp de la achizitie? Poti incerca sa il schimbi cu un model cu video mai rasarit SAAAU - daca il vrei pentru jocuri, cum banuiesc ca e cazul - sa iti faci un desktop ca lumea in aceeasi bani.

1 răspuns:
| AlexandruAndrei2013 a răspuns:

Mda....nu prea poti.