| Paunescu_Alex_1999 a întrebat:

recent mi-am cumparat un laptop HP elitebook are urmatoarele specificatii
Intel core i5-6200U CPU 8GB memorie ram 64 bit am o placa video Intel HD graphics 520, vreau sa mentionez ca laptopul este nou.
As dori sa imi spuneti si in cate fps-uri merg jocurile si pe ce setari, multumesc.

4 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Ce jocurii?

| Paunescu_Alex_1999 explică (pentru Crsiti92134):

( vreau sa imi spuneti voi ce jocuri merg pe el si in cate fps-uri.

| Paunescu_Alex_1999 explică (pentru Crsiti92134):

Vreau sa imi spuneti voi ce jocuri merg pe el si in cate fps-uri.

| AndreiMarin499 a răspuns:

Depinde ce jocuri doreștii, și eu am un laptop cu specificații asemanatoare mi-e îmi duce jocurii cum ar fi CS GO, ETS 2, HOI 4 pe mediu în 30-70 FPS-uri Duce și GTA 5 pe setarii minime.