| Avasilichioaei_Denis_1990 a întrebat:

Mi-am descarcat fifa 12, si din cateva motive nu merge la mine, si nu stiu cum sa il dezinstalez. Am intrat in Control Panel, am dezinstalat de acolo, dar a mai ramas in My Computer jocul. chiar daca in continuare nu pot sa-l joc, cum pot sa-l dezinstalez de acolo? Pentru ca cred ca imi ocupa spatiul de stocare.

Răspuns Câştigător
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Pur si simplu stergel big grin si daca e montat dai dismount

| Avasilichioaei_Denis_1990 explică (pentru xXxXxCataxXxXx):

Multumesc mult. Mi-am dat seama acum ca altceva nu am ce face laughing

1 răspuns: