| Emin3mSh0w a întrebat:

Mi-am descarcat need for speed most wanted 2012 si cand incerc sa-l deskid imi apare o eroare ce are? Dau funda! http://imageshack.us/f/824/s6r2.png/

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti lipseste acel.dll, descarca-l de pe net si pune-l in folderul jocului.

| Emin3mSh0w explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si tot nu merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emin3mSh0w):

Inchide antivirusul

| RocKzZ a răspuns:

Reinstaleaza-l iar daca iti apare tot asa trebuie sa inchizi antivirus-ul. Probabil ca antivirus-ul tau l-a luat drept un Trojan (poate ca este) iar acum iti sterge fisierele jocului. Dezactivezi antivirus-ul apoi instalezi jocul din nou. Funda?

| Emin3mSh0w explică (pentru RocKzZ):

Mi-am dezinstalat si antivirus-ul si tot nu merge tot eroarea aia apare.