| alexfepa2011 a întrebat:

Mi-am facut un server de cs cu amx Mod, si am tot sunete, prea misto serveru, am luat si swds 47+48 si am net prin router wireless si ceilalti playeri nu pot intra cand da connect zice retrying connect to the svr? Ce ar putea fi? niste sfaturi plz! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| alexfepa2011 explică:

Nu e de la asta oh go on Am setat si sv_lan0 ce poate fi plz FUNDA

| Master1 a răspuns:

Poate fi de la swds 47+48 scoate-l si incearca ca si eu am avut un svr foartr fain dar l-am inchis ca m-am apucat de Sa-Mp daca te-am ajutat dmai funda

| Ovidiu_Maryan_1997 a răspuns (pentru Master1):

De unde descarc seds 47+48 si Conter-Strike 1.6 server creation

| Master1 a răspuns:

4. Acum trebuie sa facem ca serverul sa fie accesibil tuturor jucatorilor - si celor care nu au steam.
Daca vrei ca serverul sa fie doar Steam, treci peste aceasta etapa.
Patch-uirea serverului pentru No Steam se poate face prin doua metode. Alege doar una dintre ele:

4.1 Metoda recomandata - aceasta este instalarea pluginului dproto (Protocol Manager). Descarca Pluginul Dproto (ultima versiune) de aici, dai dublu click pe executabil si alegi ca folder de instalare directorul principal al serverului (HLDS).
Apoi intri in HLDS\cstrike\addons\metamod si deschizi plugins.ini cu Notepad sau Wordpad, apoi adaugi acolo urmatoarea linie:
win32 addons\dproto\dproto.dll
de aici descarca dropto :
http://tutorialecstrike.com/....../index.php
si scoate 47+48 ala si baga dropto ca e mai bun la mine cu dropto a mers incearca

| alexfepa2011 explică (pentru Master1):

Cum dezinstalezi swds 47+48?//