| Marian619 a întrebat:

mi-am instalat Aion si cand dau Run Game nu se intampla nimic stie cineva cesa fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai suficientă memorie în calculator, nici mie nu îmi merge să îl pornesc. Am jucat Aion aproape un an, de pe un laptop care s-a stricat. Voi şterge câte ceva din calculator, lucrurile care îmi ocupă memoria degeaba, fă şi tu la fel şi vei putea porni jocul. So : Pur şi simplu mai dă remove la programele inutile. Control Panel - Add or remove programs. De aici te descurci.

| Marian619 explică (pentru anonim_4396):

Nu e de la asta mai am 200 GB liberi

| Goldy a răspuns:

Tu chiar îţi iubeşti calculatorul, prietene. Câte şerveţele pe zi foloseşti?

| Marian619 explică (pentru Goldy):

Ce?

| DaNyelwTF a răspuns (pentru Goldy):

Daca as avea poza aia de profil, sincer, nu as mai iesii din casa rolling on the floor