| AlinFlorin99 a întrebat:

Cine stie de ce nu imi merge jocul Aion, pur si simplu dau Play Game si nu se intampla nimic...cine stie cum pot rezolva asta?

Dau Funda tongue

Răspuns Câştigător
| Sakal1999 a răspuns:

Pai asta inseamna ca jocul nu a fost updatat bine uite iti recomand cateva jocuri pc : mafia 1 si 2 dayz mosul arma 2 si dayz standalone L.A Noire depinde ce gen iti place mie imi place libertate totala gta-urile etc de genul asta

2 răspunsuri:
| Sakal1999 a răspuns:

Pai incearca sa bagi crack

| AlinFlorin99 explică:

Claudiu, jocul e pe gameforce si nu prea stiu ce sa fac, doar dau Play Game si nu se intampla nimic...

| Sakal1999 a răspuns (pentru AlinFlorin99):

Pai asta inseamna ca jocul nu a fost updatat bine uite iti recomand cateva jocuri pc : mafia 1 si 2 dayz mosul arma 2 si dayz standalone L.A Noire depinde ce gen iti place mie imi place libertate totala gta-urile etc de genul asta