| w7dragon a întrebat:

Salut ieri mi-am luat Aion l-am instalat am updatat launcher.ul si cand dau pe Run Game imi intra in joc(acolo unde scrie GAMEFORGE si NC) apoi mi se schimba rezolutia se face mai mare si imi ramane asa. HELP MEEEEEE! PLEASE

FUNDA

4 răspunsuri:
| Cornel320 a răspuns:

Intra in starile jocurli la grafica si schimba rezolutia cu cea a monitorului tau.

| w7dragon explică (pentru Cornel320):

De unde intru in setari?

| Cornel320 a răspuns (pentru w7dragon):

La "options"

| w7dragon explică (pentru Cornel320):

Pai asta e chestia ca NU imi intra in joc ca sa le schimb.Mi se face ecranul negru si imi scrie GAMEFORGE si NC SOFT si mi se blocheaza dupa ce se schimba rezolutia