| Bara_Alex_1994 a întrebat:

Mi-am instalat modul GTA Bucresti in GTA San Andreas si cand il deschid merge la pana la un mement dat, dau incepe joc si mi se incarca pana apare faza cu aeroportul dar numai scrisul de la inceput, Aeroportul Francis...(.) si apoi ramane asa! Trebuie cumva sa se incarce mai mukte minute?

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Sincer nu stiu care e problema, dar bugurile de genul sunt foarte frecvente cand e vorba de modat jocuri. Si eu am modat GTA SA mai demult si o pateam si eu, ba nu vroia sa imi mai intre in joc, ba se misca sacadat, ba se bloca cand ajungeam intr-un anumit loc, etc... de obicei solutia era sa instalez joculstraight face...
Poti incerca sa-l lasi mai mult sa se incarce, mai mult de 1 minut nu ar trebui sa ii iathinking, e posibil sa nu se mai incarce din cauza moduluithinking