| AndreiGod101 a întrebat:

mi-am luat un PC nou, mai puternic, vreau si eu jocuri noi, misto!

Fara HORROR!

Shootere, RPG, MMORPG, etc.

Fara simulatoare!

Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| Axbolt a răspuns:

Warframe, S4 Lague, C9... cauta pe google

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi zici si ce pc poate iti dau jocuri. mai erau pe aici oameni care ziceau ca au pc bun si era de fapt praf

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

E bun breh, scrie Myria pe el si are procesor puternic! Intel Core Celeron dintr-ashiela, ce stii tu! tongue
P.S. Duke Nukem 3D, ala joc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

laughing. am mai vazut pe aici unii care aveau pc-uri de pc-uri, nu stiu ce i7 bun si placa video un rahat de gt 720 sau mai stiu eu ce nici macar un gtx. asa ca nu am spus degeaba laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai alea sint builduri de Carefour, iau ochii cu procesorul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu inteleg de ce fac ei pc-uri atat de rahat. pe piese de 1000 de euro iau un gtx 970, vreau 3 tb HDD un i5 foarte bun si carcasa calumea. de la media world, la 1000 de euro vad un i7 bun, 1 tb HDD si cele mai "bune" au o placa video AMD mediocra, restul au niste rahaturi.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca... pret. Idiotul daca vede la tine i7 cu placa video NVIDIA de 4 GB si la concurenta i7 cu NVIDIA de 4 GB dar cu 1000 RON mai ieftin, ia de la aia. Nu il duce capul sa gindeasca ca tu ai GTX 970 si ala iti baga pe git un GTX 650 pe care il luase de prin vreun depozit cu 300 RON.

| AndreiGod101 explică:

Ce *** prosti sunteti ma? Aici stati sa vorbiti sau sa raspundeti la o intrebare, idioti ba! idioti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiGod101):

Ce taran prost crescut laughing