| David77 a întrebat:

Mi-am pus si eu HLTV models, modele pentru arme. Schimb arma foarte repede, fara animatie, ca si in meciurile de pe HLTV. Nu imi merg. Nu am steam, dar folosesc OpenGL. Cand ma uit pe un player, merge, adica se schimba arma foarte repede, doar ca atunci cand sunt viu, si incerc, nu-mi merge straight face Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Măi sincer să fiu am văzut și pe alte forum-uri dezbătându-se această problemă și nu era vreo rezolvare care să fi mers. Ce au făcut până la urmă? ȘI-AU CUMPĂRAT DE PE STEAM, 10 euro! happy

| David77 explică (pentru ๔єภเร1923๔єภเร):

Pai fratelui meu ii merge. Are steam si si-a luat de pe net. Mi le-a dat si mie pe mess si nu mi-a mers, dupa care am zis ca poate merge direct de pe site. Nu mi-a mers.

| baltza92 a răspuns:

Cumparati steam.10 euro nou nout de gameshopwinking si poti sa iti bagi hltv ca o sa iti mearga bombawinking