| teo_7965 a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul recent si cand vreau sa ma uit la un video,pe youtube sau pe alte site-uri cu seriale,imi merge greu,nu bufferul,video-ul, si inainte de ami reinstala windows-ul imi mergeau bine toate.Trebuie sa descarc ceva (am flash player) alte programe sau ce trebuie sa fac ca sa-mi mearga bine? FUNDA la cel mai eficient raspuns! merci anticipat

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai video codec-urile instalate, asta ca sa poti vedea toate fisierele video.
Le poti instala gratis de aici :
http://www.softpedia.com/......Pack.shtml
Apoi trebuie sa mai "duca" si placa video, memoria RAM, cu alte cuvinte calculatorul.
Sau ai reintalat Windows-ul gresit, si ai incarcat memoria calcultorului peste puterea lui.