| BubbleA a întrebat:

Cand vreau sa ma uit la un video pe Youtube imi zice "Clic pentru a porni Adobe Flash Player" (Folosesc Opera ) De la ce ii chestia asta. Recent mi-am schimbat windows-ul dar nu stiu de la ce ii.Va roog un raspuns sad

2 răspunsuri:
| Codexx a răspuns:

Adobe Flash Player este un player web, fara el nu te poti uita pe youtube...

| MySongisDEAD a răspuns:

Trebuie sa instalezi acel Adobe și după iți va merge. Dai clic acolo și te va duce pe un site. Dai acolo download și după îl instalezi. Sper ca ti-am fost de ajutor