| PrivesteCatreCer a întrebat:

Mi-am tras mt2earth si cand intru in rl imi apare :Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.

Răspuns Câştigător
| AnDrEyUtZzZ a răspuns:

Nu ai placa video instalata, instaleaza-l si apoi iti va mergewinking

4 răspunsuri:
| Thorq12345 a răspuns:

Spune k systemul tau nu suporta grafica....Incearca sa ii dai update la placa

| AnDrEyUtZzZ a răspuns (pentru Thorq12345):

Ar putea fi si asta, dar si mie imi dadea la fel cand nu aveam instalat placa video, dupa ce am instalat (orice versiune) nu mai dadeawinking

| PrivesteCatreCer explică (pentru AnDrEyUtZzZ):

Pai cum se instaleaza?

| PrivesteCatreCer explică (pentru AnDrEyUtZzZ):

Unde imi apare placa video?