| Trofin_Niku_2000 a întrebat:

Mi-ati putea da un link de unde sa descarc GTA 5... heeelp!

P.S. Am Windows 7 Home Premium de 64 biti cu procesor Intel Pentium Inside.

8 răspunsuri:
| SlenderMan299 a răspuns:

Da-mi mai multe detalii despre sistemul tau si iti zic daca o sa iti mearga.

| Trofin_Niku_2000 explică (pentru SlenderMan299):

Ce detalii anume

| Trofin_Niku_2000 explică (pentru SlenderMan299):

Ce detalii anume

| Trofin_Niku_2000 explică (pentru SlenderMan299):

Zi-mi linkul doar. Multumesc

| Alex14DaFunda a răspuns:

Pai detalii de la PC tau, ce are in el ca nu ajunge win7 si 64 bit, spune si cati Ghz si cati Ram, ce model de placa video ai.
Trebue sa ai:Operating System: Windows Vista and Up
CPU: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or similar
RAM: 3-4 GB
Hard Disk: 30 GB of free space
Graphic Card: GeForce GT 340, or Athlon 64 X2 Dual Core 5400+, or Radeon HD 3800 series
Sound Card: DirectX 9 Compatible.
Daca nu stii engleza lasate de gta-uri.
Si daca nu ai ce scrie mai sus...nu poti avea GTA V, stiu de unde poti download-a gta IV daca vr.
Bafta.

| Trofin_Niku_2000 explică (pentru Alex14DaFunda):

1.8 ghz. 4 gb RAM. Cpu Intel Pentium. hard disk 32 gb free space. Graphic Card Radeon HD 3800 dar sound card nu.

| SlenderMan299 a răspuns (pentru Trofin_Niku_2000):

Mda nu o sa iti mearga. Descarca GTA 4winking

| Trofin_Niku_2000 explică (pentru SlenderMan299):

De unde