| Graftzoor a întrebat:

Credeti ca as putea instala un video driver nVIDIA daca am procesor Intel Pentium P6200 windows 7 home premium 2.13 GHz? Daca da lasati un link unde pot descarca, Multumesc!

9 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Daca ai placa video nVidia, da.

| victorandrei a răspuns:

Mai bine zi modelul laptopului si lasa procesorul ca nu are nici o treaba cu nVIDIA.

| Graftzoor explică (pentru victorandrei):

Andrei daca iti zic modelu laptopului sigur nu cred ca ai auzit de el. Packard Bell

| victorandrei a răspuns (pentru Graftzoor):

Zi totusi modelul. Doar numele producatorului nu este suficient

| AstonMartin a răspuns (pentru Graftzoor):

Packard bell este o firma destul de cunoscuta.

| SuicideSilence a răspuns:

Nu conteaza procesorul. conteaza modelul placii video

| Graftzoor explică (pentru SuicideSilence):

Faza e ca nu stiu cum sa aflu care este modelul placi. si nu, nu merge cu DxDiag imi apare VGA

| SuicideSilence a răspuns (pentru Graftzoor):

Foloseste programul aida64 ca sa vezi ce componente ai in pc

| AstonMartin a răspuns:

Nu are treaba procesorul cu driverul placii video,
http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk

la Option 2: Automatically find drivers for my NVIDIA products. dai acolo si iti detecteaza ce grafica ai si iti downloadeaza ce-ti trebuie, driverul potrivit.